Počele proljetne pripreme našeg kluba NK Tramošnica– FK C. Zvijezda Donji Žabar 4 : 0

Na zadovoljstvo stalnih žitelja Stare župe Tramošnica ( Tramošnica D, Tramošnia G., Turić. Sr-Slatina) danas (nedjelja 26.2.2017) je u Tramošnici D., naš klub NK Tramošnica,odigrao prvu pripremnu utakmicu sa FK C. Zvijezda Donji Žabar i pobijedio sa 4:0.

  Ovo je za NK Tramošnica bila prva pripremna utakmica u proljetnom dijelu 2017.godine. Klub je za proljetni dio obezbijedio nekoliko renomiranih igrača, trebat će dosta treninga kako bi se ekipa uigrala. Ipak, za početak, ova pripremna utakmica je pokazala da se sa optimizmom može očekivati natjecateljski dio.
Ovom prigodom treba zahvaliti ekipi FK iz Donjeg Žabara na dobroj i fer igri i sudiji koji je dobro vodio ovu pripremnu utakmicu.

Tadija Leutar,dipl.ing.str.

( Pogledajte galeriju fotografija )