Prva Županijska liga Posavine - Sezona 2016/17

13. Kolo (13.11.2016.), NK TRAMOŠNICA - Kostrč 3 : 0

Zadnje kolo jesenjeg dijela prvenstva NK Tramošnica je ugostila ekipu Kostrča. I prije početka susreta se znalo da će sve brzo završiti jer "hrabri" momci iz Kostrča su došli sa svega sedam igrača samo da izbjegnu kaznu nogometnog saveza.Čim se krenulo s centra, lopta je došla do jednog igrača Kostrča koji je u dodiru s njom pao kao pokošen (nadajamo se da je ostao živ nakon ovog nemilog događaja :))) i utakmica je morala biti prekinuta u 1. minuti zbog nedovoljnog broja igrača ekipe Kostrča.

Utakmica je zbog toga registrirana rezultatom 3:0 za našu ekipu.

Ovo je ujedno bila i zadnja utakmica jesenjeg dijela prvenstva i nakon odigranih 13. kola NK Tramošnica se nalazi na solidnom 9. mjestu ljestvice sa osvojenih 18 bodova i gol razlikom 25:22.

Našoj ekipi se zahvaljujemo na zalaganju i borbenosti i želimo puno uspjeha u proljetnom dijelu natjecanja. Također upravi kluba želimo puno snage, energije i volje da istraju kao do sada, da naš klub i dalje ponosno predstavlja našu Tramošnicu po cijeloj Bosanskoj Posavini.